Vytváříme weby zaměřené na splňování vašich cílů

Vytváříme moderní a plně responzivní webové stránky na zakázku. Při tvorbě webů se zaměřujeme na splnění cílů našich klientů. Námi vytvořené stránky lidé navštěvují rádi, protože dobře vypadají, snadno se v nich naviguje a přehledně poskytují všechny důležité informace.

Proč mít web od ZoomlySoftu

Proč mít web od ZoomlySoftu

Moderní web v rámci nízkého rozpočtu

Hezké a moderní webové stránky nemusejí být drahé. My v ZoomlySoftu dokážeme takové weby vytvořit za férově nízkou cenu. Díky použití vyzkoušených profesionálních platforem a částí kódu, nemusíte platit za to, co již jednou někdo vytvořil.

Naše weby vypadají skvěle i na mobilech a tabletech.

Všechny stránky z naší dílny jsou samozřejmě připravené na prohlížení ve všech zařízeních. Vypadají bezchybně a načítají se rychle na počítačích, mobilech i tabletech. Klademe také důraz na to, aby všechny funkce vašeho webu dostupné v počítači, byly pohodlně přístupné i na malých obrazovkách mobilů.

Jednoduchá správa webu

Váš nový web dostanete včetně jednoduše ovladatelného redakčního systému. Snadno tak můžete měnit a přidávat obsah, aniž byste museli znát zdrojový kód.

Bezpečnost především

Webové stránky umisťujeme výhradně na servery s https, které dokáží zabezpečit komunikaci návštěvníků s webem. Všechny weby od nás jsou vybavené komplexním automatickým zabezpečovacím systémem WP Cerber Security. Ten se stará mimo jiné o to, aby se vašeho webu nezmocnili případní útočníci.

Optimalizováno pro vyhledávače

Chceme, aby váš krásný nový web vidělo co nejvíc lidí. Proto jsou všechny naše stránky od základu připravené na snadné nalezení vyhledávači jako je Google nebo Seznam.

Cenové porovnání nejpopulárnějších variant webových stránek

Rádi splníme jakékoliv požadavky na vytvoření webových stránek. Na každou poptávku reagujeme individuální nezávaznou cenovou nabídkou, která odráží náročnost konkrétního projektu.

V následující tabulce naleznete tři nejběžnější kategorie webových stránek, které vytváříme. Porovnáním s vašimi novými stránkami dostanete představu, kolik budou přibližně stát. Tento přehled však není vyčerpávající. Pokud například chcete pouze jednoduchou jednostránkovou prezentaci se základními informacemi, bude určitě stát méně než 19 990 Kč vč. DPH. Nebo požadujete-li vytvořit jednoduché prezentační stránky s jednou interaktivní funkcí (např. základní rezervační systém), bude se cena pohybovat někde mezi cenou za prezentační a interaktivni web.

Prezentační web

Převážně statické stránky.

Několik základních formulářů. Např. přihlášení k odběru emailů apod.

Unikátní design vzniklý úpravou profesionální šablony.

Redakční systém umožňující snadno upravovat stávající stránky a přidávat nové.

19 990 Kč

vč. DPH


Interaktivní web

Statické a dynamické stránky s interaktivními prvky.

Několik specifických funkcí dle vašich požadavků.

Unikátní design vytvořený přímo pro vás zkušeným designérem.

Redakční systém umožňující spravovat specifické funkce vašeho interaktivního webu.

39 990

vč. DPH


Webová aplikace na míru

Specifické funkce dle vašich požadavků

Řada interaktivních prvků.

Unikátní design vytvořený přímo pro vás zkušeným designérem.

Redakční systém umožňující spravovat specifické funkce vaší webové aplikace.

od 69 990 Kč

vč. DPH


Pojďme na to

Dejte nám vědět, s čím vám můžeme pomoci. Postačí, když nám pošlete krátký email nebo zavoláte. Obratem se vám ozveme s nezávaznou cenovou nabídkou.

Napsat email

Tel.: 777 123 456

//zoomlysoft.cz/wp-content/uploads/2018/12/logo_square_500px.png