Profesionálně od prvního kontaktu po úspěšný web plný návštěvníků

Pokud vás zajímá, jak bude probíhat vývoj vašich webových stránek, tak jste přistáli na správném místě. Ačkoliv se tento proces může podle typu klienta lišit, v zásadě ho lze shrnout do těchto 9 bodů, které jsou pro většinu projektů společné.

Průběh vývoje webových stránek

1

Kontakt

První krok je na vás. Ozvěte se nám se svým přáním a my vám následně sdělíme, jak vše bude probíhat dál.

2

Schůzka

Sepíšeme vaše požadavky. Nebojte se, když přesně nevíte, co všechno vaše stránky budou potřebovat. Víme, na co se vás máme ptát. Schůzka může být osobní, ale lze ji nahradit i např. telefonátem nebo několika emaily.

3

Cenová nabídka

Vytvoříme pro vás dokument, který přehledně shrne budoucí podobu vašeho projektu. Rovněž obsahuje i skladbu jednotlivých nákladů, které tvoří celkovou cenu.

4

Podpis smlouvy

Pokud přijmete naši nabídku, tak spolu podepíšeme Smlouvu o dílo na vytvoření webových stránek. Přesně si tak stanovíme, co pro vás budeme dělat a za jakých podmínek.

5

Grafický návrh

Vypracujeme grafický návrh vzhledu vašich webových stránek. Tento návrh vám předložíme ke schválení, případně ho přepracujeme dle vašich připomínek.

6

Programování

Váš projekt přivádíme k životu kódováním. Je to nejnáročnější a také nejdelší část celého procesu vývoje webových stránek. K dispozici máte online sledování projektu, kde zjistíte aktuální stav vývoje vašich stránek.

7

Testování

Jakmile dokončíme hlavní část vývoje, pustíme se do testování. Testování je důkladné a má několik fází. Zkoušíme vaše nové stránky na různých zařízeních a v různých prohlížečích, abyste od nás obdrželi bezchybný produkt, který se bude chovat přesně tak, jak čekáte.

8

Předání a zaškolení

Dílo umístíme na zvolený hosting a zveřejníme. Předáme vám veškeré přístupové údaje k hostingu a administraci webu. Důkladně vás zaškolíme k ovládání administračního systému, kterým spravujete obsah svého nového webu.

9

Následná podpora

Předáním webových stránek to nekončí. Jsme tu pro vás i nadále. V ceně každého projektu je 6 měsíční podpora zdarma.

Pojďme na to

Dejte nám vědět, s čím vám můžeme pomoci. Postačí, když nám pošlete krátký email nebo zavoláte. Obratem se vám ozveme s nezávaznou cenovou nabídkou.

Napsat email

Tel.: 777 123 456

//zoomlysoft.cz/wp-content/uploads/2018/12/logo_square_500px.png